Dlaczego chcę się uczyć języka francuskiego?

Odpowiedź na to z pozoru banalne pytanie pozwoli Ci zdefiniować potrzeby językowe i oczekiwania w stosunku do zajęć. Czy chcesz sobie przypomnieć język, który już kiedyś przemknął na drodze Twojej edukacji? Żeby pojechać na wakacje? Oglądać filmy bez polskich napisów? Czy może potrzebujesz języka francuskiego w pracy? Albo myślisz o awansie lub zmianie pracy i znajomość francuskiego (ogólna bądź biznesowa) może być dodatkową kompetencją mającą kluczowe znaczenie za kilka tygodni, miesięcy? Może marzysz o mieszkaniu na południu Francji i nasze warsztaty będą pierwszym punktem w drodze do realizacji Twojego marzenia?

Tylko po francusku?!

Podczas zajęć mówimy tylko po francusku i namawiamy uczniów, aby także od początku, starali się używać tylko tego języka. Najtrudniej jest zacząć, a największą tajemnicą nauki języka, jest jego używanie – od początku, bez strachu, mimo popełnianych błędów. Im dłużej biernie uczymy się języka, tym trudniej jest zacząć aktywnie go wykorzystywać.

Dla kogo zajęcia indywidualne?

Jeżeli szukasz korepetycji, chcesz sobie przypomnieć zagadnienie z przeszłości, utrwalić materiał ze szkoły lub po prostu lubisz pracować swoim tempem. Zajęcia indywidualne gwarantują miłą, domową atmosferę i jeszcze więcej mówienia po francusku. Wszystkie materiały są przygotowywane ściśle pod Twoje potrzeby i zainteresowania.

Dla kogo zajęcia w grupie?

Jeżeli grupa Cię mobilizuje do pracy, lubisz współpracę lub rywalizację. Gwarantujemy małe, kameralne grupy (do 6 osób) : na tyle duże, by można było prowadzić ożywione dyskusje i na tyle małe, by każdy musiał aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Nie ograniczamy się do pracy z podręcznikiem, ale urozmaicamy zajęcia innymi, różnorodnymi materiałami, artykułami, piosenkami, grami, aby każdy z uczniów znalazł coś dla siebie.